Wyspa Concha
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wyspa Concha


 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Elisa Bouvier

Go down 
AutorWiadomość
Elisa Bouvier
Administrator
Administrator
Elisa Bouvier


Liczba postów : 4
Wiek : 33
Skąd : Barcelona, Spain

Elisa Bouvier  Empty
PisanieTemat: Elisa Bouvier    Elisa Bouvier  Icon_minitimePon Sie 19, 2013 2:37 pm


Elisa Bouvier




22 lata || Projektantka mody / dziedziczka hotelu YOLO|| Hiszpanka || Mieszkanka




Wywiad
odpowiedz na pytania


Buenos días!
Hola ;3

Trafiłeś na wyspę Concha, cieszysz się?
Si <3

Mogę Ci zadać parę pytań?
Evidente ;3

Jak się nazywasz? Skąd pochodzisz?
Elisa Bouvier, pochodzę z Hiszpanii

Ile masz lat? W jakim dniu się urodziłeś/aś?
22 lata, 23.01

Kim są twoi rodzice? Opisz ich w paru zdaniach.
Moi rodzice Carlos i Carmen Bouvier to kochające się od ponad 20 lat małżeństwo.Oboje pochodzą z przepięknego miasta Barcelona mieszczącego się w Hiszpanii a dokładniej w Katalonii. Mój dziadek Juan Carlos założył na wyspie Concha hotel YOLO,który przepisał swojemu jedynemu synowi czyli mojemu tacie. Miałam zaledwie pół roku, gdy rodzice przeprowadzili się na wyspę, by móc zająć się hotelem.  

Co Cię skłoniło do przyjazdu tutaj?
Miałam 0,5 roku gdy moi rodzice postanowili wyjechać z Hiszpanii.

Kto jest najważniejszy w Twoim życiu?
Mój chłopak Javier i moja rodzina <3

Jakie jest Twoje najskrytsze marzenie?
Chcę zostać światowej sławy projektantką mody

Dziękuję, wiem już wszystko. Spokojnego życia, Adiós!






Cechy charakteru
wymień od myślników 6 cech i je rozwiń


- przyjacielska - Elisa słynie z tego,że do każdego odnosi się w przyjazny sposób. Nawet gdy ma zły humor lub nie przepada za swoim rozmówcą.
- marzycielka - wiele czasu poświęca swoim marzeniom i rozmyślaniu o nich.
- romantyczka - Elisa ma duszę romantyka. Od dziecka marzy o wielkiej miłości rodem z komedii romantycznych i wszystkich romansideł,które czyta.
- uparta - Zawsze musi postawić na swoim. Nie ważne czy ma rację czy całkowicie się myli. Będzie kłóciła się tak długo,póki druga strona nie da za wygraną i nie przyzna jej racji.
- Dusza filozofa - Uwielbia rozmyślać o wszystkim o niczym. Bywa,że o jednej sytuacji rozmyśla wiele godzin, a nawet dni. Nie przestanie o tym rozmyślać to póki nie odnajdzie w tym jakiegoś sensu.
- Rodzinna - Elisa jest bardzo rodzinną osobą i jej dobro stawia na pierwszym miejscu. Jest bardzo wdzięczna rodzicom za trud wychowania jej i starszego brata. Marzy również o tym,ze za pare lat tama zostanie mamą.





Hobby & ciekawostki
opisz parę zainteresowań, a ciekawostki wymień od myślników

Elisa to dziewczyna o wielu zainteresowaniach. Pierwszym i najważniejszym jest moda. Strasznie lubi czytać różne czasopisma o modzie i później sama projektować ubrania. Marzy,że kiedyś ktoś ją odkryje i stworzy własną kolekcję ubrań,którą będzie można kupić na całym świecie. Drugie z jej zainteresowań to sport, a dokładniej piłka nożna. Dziewczyna od najmłodszych lat oglądała z bratem i ojcem mecze w tv. Sama nawet coś tam grała z chłopakami. Równie mocno jak piłkę nożną Elisa kocha taniec. To mama zaraziła ją tą miłością do tańca. Do teraz w każdej wolnej chwili dziewczyna idzie na salę i ćwiczy taniec. Sprawia jej to wiele radości  i przede wszystkim odpręża.



- ma świetny kontakt ze swoim starszym bratem, są praktycznie nie rozłączni
- ma alergię na orzeszki pistacjowe
- kibicuje FC Barcelonie i Chelsea Londyn
- kiedyś ćwiczyła balet
- nie przepada za alkoholem
- ma mnóstwo szkicowników, w których znajdują się najróżniejsze kreacje jej autorstwa
- jej ulubione kwiaty to róże, frezje i storczyki
- kocha zapach męskich perfum



Powrót do góry Go down
 
Elisa Bouvier
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Elisa
» Elisa's relationships

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspa Concha :: Wasze :: Karty Postaci :: Kobiety-
Skocz do: